Keramik

  • Holdnr
  • Kursus
  • Startdato
  • Underviser
  • Sted

Holdnr

Kursus

Startdato

Underviser

Sted

24032

Drejehold og åbent keramikværksted

Tir
02.01.24 kl. 09.00

Anna Johannsdottir

Lille Skole for Voksne

Venteliste

Drejehold og åbent keramikværksted

Holdnr: 24032

Start: Tir 02.01.24 kl. 09.00

Underviser: Anna Johannsdottir

Sted: Lille Skole for Voksne

24033

Drejehold og åbent keramikværksted

Tir
02.01.24 kl. 12.00

Anna Johannsdottir

Lille Skole for Voksne

Drejehold og åbent keramikværksted

Holdnr: 24033

Start: Tir 02.01.24 kl. 12.00

Underviser: Anna Johannsdottir

Sted: Lille Skole for Voksne

24029

Keramik for alle

Ons
03.01.24 kl. 09.00

Charlotte Johansen

Lille Skole for Voksne

Venteliste

Keramik for alle

Holdnr: 24029

Start: Ons 03.01.24 kl. 09.00

Underviser: Charlotte Johansen

Sted: Lille Skole for Voksne

24023

Keramik for alle

Ons
03.01.24 kl. 12.00

Leonella Goncalves

Lille Skole for Voksne

Keramik for alle

Holdnr: 24023

Start: Ons 03.01.24 kl. 12.00

Underviser: Leonella Goncalves

Sted: Lille Skole for Voksne

24024

Keramik for alle

Tor
04.01.24 kl. 09.00

Leonella Goncalves

Lille Skole for Voksne

Få pladser

Keramik for alle

Holdnr: 24024

Start: Tor 04.01.24 kl. 09.00

Underviser: Leonella Goncalves

Sted: Lille Skole for Voksne

24025

Drejning - keramik for alle

Tor
04.01.24 kl. 12.00

Line Bangsbo

Lille Skole for Voksne

Venteliste

Drejning - keramik for alle

Holdnr: 24025

Start: Tor 04.01.24 kl. 12.00

Underviser: Line Bangsbo

Sted: Lille Skole for Voksne

24027

Åbent Keramikværksted med drejning

Tor
04.01.24 kl. 15.00

Line Bangsbo

Lille Skole for Voksne

Åbent Keramikværksted med drejning

Holdnr: 24027

Start: Tor 04.01.24 kl. 15.00

Underviser: Line Bangsbo

Sted: Lille Skole for Voksne

24030

Leg med ler

Fre
05.01.24 kl. 09.00

Tine Søhus Pedersen

Lille Skole for Voksne

Venteliste

Leg med ler

Holdnr: 24030

Start: Fre 05.01.24 kl. 09.00

Underviser: Tine Søhus Pedersen

Sted: Lille Skole for Voksne

24031

Leg med ler

Fre
05.01.24 kl. 12.00

Tine Søhus Pedersen

Lille Skole for Voksne

Leg med ler

Holdnr: 24031

Start: Fre 05.01.24 kl. 12.00

Underviser: Tine Søhus Pedersen

Sted: Lille Skole for Voksne

24022

Keramik for alle

Man
08.01.24 kl. 09.00

Leonella Goncalves

Lille Skole for Voksne

Keramik for alle

Holdnr: 24022

Start: Man 08.01.24 kl. 09.00

Underviser: Leonella Goncalves

Sted: Lille Skole for Voksne

24028

Keramik for alle

Man
08.01.24 kl. 12.00

Charlotte Johansen

Lille Skole for Voksne

Få pladser

Keramik for alle

Holdnr: 24028

Start: Man 08.01.24 kl. 12.00

Underviser: Charlotte Johansen

Sted: Lille Skole for Voksne

24034

Frie former

Ons
10.01.24 kl. 15.00

Anna Johannsdottir

Lille Skole for Voksne

Frie former

Holdnr: 24034

Start: Ons 10.01.24 kl. 15.00

Underviser: Anna Johannsdottir

Sted: Lille Skole for Voksne

24035

Frie former

Ons
10.01.24 kl. 18.00

Anna Johannsdottir

Lille Skole for Voksne

Frie former

Holdnr: 24035

Start: Ons 10.01.24 kl. 18.00

Underviser: Anna Johannsdottir

Sted: Lille Skole for Voksne

24026

Drejning - keramik for alle

Tor
25.01.24 kl. 15.00

Line Bangsbo

Lille Skole for Voksne

Få pladser

Drejning - keramik for alle

Holdnr: 24026

Start: Tor 25.01.24 kl. 15.00

Underviser: Line Bangsbo

Sted: Lille Skole for Voksne

24088

Keramik

Lør
22.06.24 kl. 09.00

Leonella Goncalves

Lille Skole for Voksne

Keramik

Holdnr: 24088

Start: Lør 22.06.24 kl. 09.00

Underviser: Leonella Goncalves

Sted: Lille Skole for Voksne

24098

Sommerkeramik med Leonella 1

Man
01.07.24 kl. 09.00

Leonella Goncalves

Lille Skole for Voksne

Sommerkeramik med Leonella 1

Holdnr: 24098

Start: Man 01.07.24 kl. 09.00

Underviser: Leonella Goncalves

Sted: Lille Skole for Voksne

24099

Sommerkeramik med Leonella 2

Man
08.07.24 kl. 09.00

Leonella Goncalves

Lille Skole for Voksne

Sommerkeramik med Leonella 2

Holdnr: 24099

Start: Man 08.07.24 kl. 09.00

Underviser: Leonella Goncalves

Sted: Lille Skole for Voksne

24119

Keramik

Man
12.08.24 kl. 09.00

Leonella Goncalves

Lille Skole for Voksne

Keramik

Holdnr: 24119

Start: Man 12.08.24 kl. 09.00

Underviser: Leonella Goncalves

Sted: Lille Skole for Voksne

24122

Keramik

Man
12.08.24 kl. 12.00

Charlotte Johansen

Lille Skole for Voksne

Keramik

Holdnr: 24122

Start: Man 12.08.24 kl. 12.00

Underviser: Charlotte Johansen

Sted: Lille Skole for Voksne

24127

Drejehold og keramikværksted

Tir
13.08.24 kl. 09.00

Anna Johannsdottir

Lille Skole for Voksne

Drejehold og keramikværksted

Holdnr: 24127

Start: Tir 13.08.24 kl. 09.00

Underviser: Anna Johannsdottir

Sted: Lille Skole for Voksne

24128

Drejehold og keramikværksted

Tir
13.08.24 kl. 12.00

Anna Johannsdottir

Lille Skole for Voksne

Drejehold og keramikværksted

Holdnr: 24128

Start: Tir 13.08.24 kl. 12.00

Underviser: Anna Johannsdottir

Sted: Lille Skole for Voksne

24123

Keramik

Ons
14.08.24 kl. 09.00

Charlotte Johansen

Lille Skole for Voksne

Keramik

Holdnr: 24123

Start: Ons 14.08.24 kl. 09.00

Underviser: Charlotte Johansen

Sted: Lille Skole for Voksne

24120

Keramik

Ons
14.08.24 kl. 12.00

Leonella Goncalves

Lille Skole for Voksne

Keramik

Holdnr: 24120

Start: Ons 14.08.24 kl. 12.00

Underviser: Leonella Goncalves

Sted: Lille Skole for Voksne

24129

Drejehold og keramikværksted

Ons
14.08.24 kl. 15.00

Anna Johannsdottir

Lille Skole for Voksne

Drejehold og keramikværksted

Holdnr: 24129

Start: Ons 14.08.24 kl. 15.00

Underviser: Anna Johannsdottir

Sted: Lille Skole for Voksne

24130

Drejehold og keramikværksted

Ons
14.08.24 kl. 18.00

Anna Johannsdottir

Lille Skole for Voksne

Drejehold og keramikværksted

Holdnr: 24130

Start: Ons 14.08.24 kl. 18.00

Underviser: Anna Johannsdottir

Sted: Lille Skole for Voksne

24121

Keramik

Tor
15.08.24 kl. 09.00

Leonella Goncalves

Lille Skole for Voksne

Keramik

Holdnr: 24121

Start: Tor 15.08.24 kl. 09.00

Underviser: Leonella Goncalves

Sted: Lille Skole for Voksne

24131

Drejehold og keramikværksted

Tor
15.08.24 kl. 12.00

Line Bangsbo

Lille Skole for Voksne

Drejehold og keramikværksted

Holdnr: 24131

Start: Tor 15.08.24 kl. 12.00

Underviser: Line Bangsbo

Sted: Lille Skole for Voksne

24133

Keramikhold torsdag i ulige uger

Tor
15.08.24 kl. 15.00

Line Bangsbo

Lille Skole for Voksne

Keramikhold torsdag i ulige uger

Holdnr: 24133

Start: Tor 15.08.24 kl. 15.00

Underviser: Line Bangsbo

Sted: Lille Skole for Voksne

24124

Keramik

Fre
16.08.24 kl. 09.00

Tine Søhus Pedersen

Lille Skole for Voksne

Keramik

Holdnr: 24124

Start: Fre 16.08.24 kl. 09.00

Underviser: Tine Søhus Pedersen

Sted: Lille Skole for Voksne

24125

Keramik

Fre
16.08.24 kl. 12.00

Tine Søhus Pedersen

Lille Skole for Voksne

Keramik

Holdnr: 24125

Start: Fre 16.08.24 kl. 12.00

Underviser: Tine Søhus Pedersen

Sted: Lille Skole for Voksne

24126

Keramik

Fre
16.08.24 kl. 15.00

Tine Søhus Pedersen

Lille Skole for Voksne

Keramik

Holdnr: 24126

Start: Fre 16.08.24 kl. 15.00

Underviser: Tine Søhus Pedersen

Sted: Lille Skole for Voksne

24132

Keramikhold torsdag lige uger

Tor
22.08.24 kl. 15.00

Line Bangsbo

Lille Skole for Voksne

Keramikhold torsdag lige uger

Holdnr: 24132

Start: Tor 22.08.24 kl. 15.00

Underviser: Line Bangsbo

Sted: Lille Skole for Voksne